Gebze Panorama Haber

DEVA’dan GELECEK’e Ziyaret!

DEVA’dan GELECEK’e Ziyaret!
49 views
20 Şubat 2021 - 14:41

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Saraç  ve İlçe  Yönetim Kurulu Üyeleri GelecekPartisi Çayırova İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Ziyarete Deva Partisi  İl Yönetim Kurulu Üyesi  Özlem Kaya’da katıldı.

Deva Partisi Çayırova İlçe Başkanı Mehmet SARAÇ ve yönetimi 19 Şubat Cuma günü Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demircive yönetimini İlçe Teşkilat binasında ziyaretetti. 

Demirci yaptığı konuşmada; Deva Partisi  Çayırovaİlçe Başkanı Sayın Mehmet Saraç ve Yönetimine ; ayrıca Deva Partisi İl Yönetim  Kurulu Üyesi Özlem Kaya Hanımefendiye nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. İnşaallah hem ilçemiz hemde ülkemiz için görüş alışverişlerimiz bu şekilde sürecek. Dedi.

Saraç; program da yaptığı konuşma da;Teşkilat Binası açılışımız ve de 1.Olağan Kongremize katılarak bizleri onurlandıran Sayın: Kağan Demirci ve ekibine bugün bir iade-i ziyaret gerçekleştirdik. Misafirperverliği için Kağan bey ve yönetimine çok teşekkür ederim. İlçemiz ve Ülkemiz; başta ekonomik kriz, ve pandemi olmak üzere bir çok siyasi mesele yüzünden sıkıntılı ve zor günler geçiriyor. İnşaallah bu süreçler de daha sık bir araya geleceğiz ve bu meselelerin çözüm yolları için istişareler de bulunacağız.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -