Gebze Panorama Haber

Vali Yavuz, Güzeller OSB’yi inceledi!

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Gebze Güzeller OSB’yi Ziyaret Ederek, Üretim ve İş Gücünü Yerinde İnceledi.

Vali Yavuz, Güzeller OSB’yi inceledi!
208
30 Temmuz 2021 - 11:40

 

 

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı Vali Seddar Yavuz başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu BaşkanıAdem Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Yavuz, yönetim binasına geçerek çalışmalar hakkında bilgi aldı ve bir süre sohbet etti.

OSB’de Faaliyet Gösteren Firmalar Ziyaret Edildi

Ülke ekonomisine, kalkınmasına ve istihdama katkı sağlayan iş dünyasına ziyaretlerini sürdüren Vali SeddarYavuz, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren firmaları ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

 

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulan ve ilimiz teknolojisi ve ekonomisine katkı sunan yabancı sermaye yatırımı VİVO Telefon firmasıile ilimiz denizcilik alanında katkı sunan ve gemi inşa sektöründe başarılı çalışmalara imza atmış olan TAG Karavan ve Denizcilik Sanayi Tic. Ltd. Şti.’niziyaret edip, yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve çalışanlarla da bir süre görüşen Vali Yavuz’a Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylan eşlik etti.

Yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan, çalışmaları ve ürünleri yerinde inceleyen Vali Yavuz, tesis yetkililerine ülke ekonomisinin gelişmesine sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ederek çalışanlara başarı dileklerinde bulundu.

 

http://www.kocaeli.gov.tr/gebze-guzeller-osbyi-ziyaret-eden-vali-yavuz-uretim-ve-is-gucunu-yerinde-inceledi

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin