Gebze Panorama Haber

29 Ekim’de Darıca Türk Bayraklarıyla Donatılacak

29 Ekim’de Darıca Türk Bayraklarıyla Donatılacak
76
26 Ekim 2022 - 18:04

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 99’uncu yılını kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunun dolu dolu yaşanması için ilçe genelindeki esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıtıyor.

Darıca Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklarını sürdürüyor. Cumhuriyet Bayramı’nda her yerde Türk Bayrağı asılması için 10 binin üzerinde bayrak dağıtacak olan Darıca Belediyesi, kentteki bütün esnaflara ay yıldızlı Türk bayrağı dağıtıyor. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da Nenehatun Battalgazi Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıtırken Cumhuriyet Bayramı’nın 99’uncu yılının Darıca’da coşkulu bir şekilde kutlanması için tüm hazırlıkların sürdüğünü söyledi.

VATANDAŞLARA BAYRAK ÇAĞRISI

Darıcalı vatandaşları da evlerinin ve işyerlerinin camlarına bayrak asmaya davet eden Başkan Muzaffer Bıyık, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bize bu bayramı armağan eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimize şükran borçluyuz. Onlar bu vatan ve bizler için mücadele ettiler. Bu toprakları bize hediye ettiler. Biz de Cumhuriyetimizin 99. Yıldönümü münasebetiyle esnaf kardeşlerimize şerefli Türk Bayrağımızı hediye ettik. Bütün Darıcalı hemşerilerimi de evlerinin ve işyerlerinin camlarına ay yıldızlı bayrağımızı asmaya davet ediyorum. Cumhuriyet Bayramı coşkusunu hep birlikte yaşayalım. ” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri