Gebze Panorama Haber

Başkan Bıyık, sağlıkçıları unutmadı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek Tıp Bayramlarını kutladı.

Başkan Bıyık, sağlıkçıları unutmadı
115
15 Mart 2022 - 13:26

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle ilçede bulunan sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Mustafa Güneş, Darıca İlçe Sağlık Müdürü Ulaş Doğan ve Farabi Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Eray Ünaldı’yı ziyaret eden Başkan Muzaffer Bıyık, çiçek takdim ederek tıp bayramlarını kutladı.

SAĞLIKÇILARIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Özellikle pandemi sürecinde sağlık personelinin önemini bir kez daha gördüklerini ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, ülke olarak kendilerine çok şey borçlu olduklarını ve sağlık çalışanlarının haklarının ödenemeyeceğini söyledi. Başkan Muzaffer Bıyık, “Bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığı için gece gündüz demeden büyük bir özveri ile canla başla çalışarak kahramanlık örneği gösteren sağlık çalışanlarımıza çok şey borçluyuz. Haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Darıca Belediyesi olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın yanınızdayız. Sağlık insan hayatının olmazsa olmazıdır. Tüm sağlıkçılarımızı yürekten kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -