Gebze Panorama Haber

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Kaya: “24 saat Gebze’nin hizmetindeyiz!”

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Kaya: “24 saat Gebze’nin hizmetindeyiz!”
119
27 Ekim 2022 - 11:48

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ile bazı ilçe yöneticileri gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Kaya partisinin çalışmaları ile ilgili bilgi verdi ve Gebze’de sahada çok sıkı bir çalışma yaptıklarını, bu programlar çerçevesinde günlük ortalama 500 hane, 1.000 üye ve işyeri ziyaretleri gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Beraberinde İlçe Yöneticileri, İlçe başkan yardımcısı Tanıtım ve Medya Birim Başkanı Selim Malkoç,, İlçe Yöneticisi Faruk Gevher ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş ile birlikte GEBZE PANORAMA HABER (www.gebzepanorama.com) ‘u ziyaret eden AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ilk önce Gazetemize İmtiyaz Sahibi Yılmaz Işık nezdinde başarılı çalışmalar diledi, daha sonra bölgemizde partisinin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

GEBZE’DE GİTMEDİĞİMİZ YER KALMIYOR, HEDEFİMİZ AYLIK 50 BİN HANEYİ ZİYARET ETMEK

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, İlçe Teşkilatı yönetimi olarak Gebze’ye parti olarak hizmet etmek ve sorunları yerinde görmek ve çözüm bulmak için sıkı bir saha çalışması yaptıklarını bildirerek: ” Basında da yakından izlendiği gibi, çalışmalarımız daha önce belirli bir program çerçevesinde hızlı ve seri şekilde devam etmektedir. İlçe teşkilatımızın tüm görevli birimlerimizle birlikte günlük ortalama 500 hane, 1.000 üye ve iş yeri ziyaretleri olacak şeklinde çalışmalarımız devam ediyor. Hedeflenen ziyaret sayısı, bir ay içerisinde 50.000 üye ziyareti gerçekleşecek günlük ortalama 1000 üye ziyareti yapıyoruz.

HAFTANIN 7 GÜNÜ DOLU DOLU PROGRAMLARMIZ VAR

Haftanın yedi günü dolu dolu programlarımız var. Salı günleri ilçe teşkilatımız da halk günü yapıyoruz. Çarşamba ve cuma günleri sabah dokuzdan öğleye kadar beş başkan bir arada programıyla bir mahallede esnaf ziyaretleri yapıyoruz esnafımızı dinliyoruz.

BÜYÜKŞEHİR BAŞKANIMIZ GEBZE’YE ÖZEL ÖNEM VERİYOR, PERŞEMBE GÜNLERİ GEBZE’DE OLUYOR

Perşembe günleri il veya Büyükşehir belediye başkanımızın programlarıyla cuma günleri milletvekili programlarıyla pazar günleri düğün programlarına katılım sağlıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç Dr. Tahir Büyükakın Başkanımız Gebze’ye özel bir önem ve ilgi gösteriyor. Kendisi Gebze’nin sorunlarını , sıkıntılarını biliyor. Dolayısı ile buraya gelirken yakın kurmaylarını ve çalışma arkadaşlarını da getiriyor yerinde eksikliklerle ilgili not aldırıp hemen çözümlenmesi için yerinde ve anında talimatlarını veriyor. Biz de Sayın Başkanımızın Gebze programlarına iştirak ediyor ve bu çalışmaların içerisinde yer alıyoruz.

MİLLETVEKİLLERİMİZ DE GEBZE İLE YAKINDAN İLGİLENİYOR, ONLARLA SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİZ

Ayrıca bölge milletvekillerimiz ile de sürekli yakın irtibat içerisindeyiz ve çözümlenmesi gereken konular ile de sürekli bir iletişim içerisindeyiz. Vekillerimiz Gebze’nin konularına vakıf oluyorlar anında bizim aracılığımız ile.

GİTMEDİĞİMİZ KÖY YOK, VATANDAŞIMIZIN HEM MUTLU HEM DE ACI GÜNLERİNDE YANINDAYIZ

Cumartesi günleri bir köyümüze ayırıyoruz ve o köyümüzün hem sorunlarıyla, hem de bize iletecekleri konuları dinliyor yerinde çözüm üretiyoruz. Pazartesi günleri de gidemediğimiz cenaze veya hasta ziyareti varsa onları tekrar taziyede eve geçmiş olsun da bulunuyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın düğün, nişan gibi mutlu günlerinde de yanlarında olmaya azami çaba gösteriyoruz” dedi. YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri