Gebze Panorama Haber

AK Partili Şeker, Önal ve yönetimini kutladı

AK Partili Şeker, Önal ve yönetimini kutladı
134
29 Eylül 2022 - 13:00

Kocaeli Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı’nda olağan genel kurul geçtiğimiz günlerde yapılmış ve başkanlığa bir kez daha Ahmet Önal seçilmişti

Tek liste ile gerçekleşen ve büyük ilgi gösterilen genel kurulda Erzurumlular tam manası ile birlik ve beraberlik örneğini sergilemişlerdi. Bu önemli kongre ile üyelerin teveccühü ile vakıf başkanlığını yeniden üstlenen Ahmet Önal ile yönetim kuruluna kutlama ve destek ziyaretleri başladı. Vakıf yönetiminin dün akşam çok özel bir konuğu vardı.

DESTEK ZİYARETİ SEVİNDİRDİ
Aynı zamanda Erzurumlu olan AK Parti Kocaeli Milletvekili, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma, Turizm Komisyonu Üyesi İlyas Şeker, önceki akşam vakıf binasında gerçekleşen buluşmada samimi görüntüler vardı. Ziyaret sırasında konuşan ev sahibi vakıf başkanı Ahmet Önal, “Hemşehrimiz olan milletvekilimiz İlyas Bey ile buluşmak bizim için çok değerliydi. Kendisine ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

“KOCAELİ DE BİZİMDİR”
Kongreleri ile Erzurumluların kentteki birlik ve beraberliğinin bir kez daha öne çıktığını vurgulayan Başkan Önal, “Bizlerin temsiliyeti yöremizle ilgilidir. Erzurum’un kültürünü, örfünü, adetlerini yaşatmak, gençlerimizin de bu değerlerden yararlanabilmelerini sağlamak bir sivil toplum kuruluşu olarak bizlerin görevidir. Kocaeli de bizim kentimizdir. Bu şehirde ve bu şehir için çalışıyoruz” diye konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri