Gebze Panorama Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

GEBZE ANİBAL ANADOLU’yu Gururlandıran  Çifte Mutluluk

Judo’da İki Türkiye Şampiyonu da Gebze Anibal Anadolu Lisesi’nden çıktı…

GEBZE ANİBAL ANADOLU’yu Gururlandıran  Çifte Mutluluk
99
05 Mart 2022 - 13:17

25-26 Şubat 2022 tarihlerinde Nevşehir’de yapılan Liselerarası Türkiye Judo müsabakalarında 48 kg’da Özge Sarıgül, 52 kg da Necla Şeker Türkiye Şampiyonu oldular.

Gebze Anibal Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencisi Özge Sarıgül ve 10.sınıf öğrencisi Necla Şeker antrenörleri Serdar Kiraz’la birlikte Okul Müdürü Turan Atilla’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Tüm okul olarak, öğrencimiz ve öğretmenlerimizle birlikte Özge ve Necla ‘nın başarısı ile gurur duyuyoruz. Öğrencilerinin sportif alandaki başarılarının yanı sıra ağırbaşlı, çalışkan ve saygılı tavırları ile de örnek olduklarını belirten Okul Müdürü Turan Atilla, Serdar Kiraz hocamızın öğrencilerimizin üzerinde büyük emeği var. Hocamıza da öğrencilerimize verdiği büyük emekten ve çabasından dolayı okulumuz adına şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

Şampiyonlar 11-12-13 Mart 2022 tarihinde  Ordu ilinde yapılacak Gençler Türkiye  Judo şampiyonasına katılacaklar. Çalışmalarını antrenörleri Serdar Kiraz’ın önderliğinde bağlı bulundukları Kağıtspor kulübü sürdüren şampiyon Sporcularımız Ordu’da yapılacak olan müsabakalarda da başarılı olacaklarını hem Gebze’yi, hem okullarını, hem de kulüplerini başarıyla temsile ederek geri geleceklerini belirttiler.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P