Gebze Panorama Haber

Gebze’de karla mücadele
330
23 Ocak 2022 - 10:55

Gebze’de ekipler karla mücadele için teyakkuzda. Gebze Belediyesi ekipleri, bölgeyi etkisi altına alan yoğun kar yağışından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için gece-gündüz sahada kar küreme, tuzlama ve temizleme çalışmaları yapıyor. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün de yakından takip ettiği karla mücadele çalışmalarına 7/24 devam eden ekipler; kent merkezi başta olmak üzere ilçenin tüm mahallelerinde ana arter ve caddelerde trafiğin aksamaması için kar küreme ve tuzlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

OLUMSUZ DURUMDA: 777 00 30

Ekiplerin çalışmalarını yakından takip eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Kıymetli hemşerilerim, ekiplerimiz gece-gündüz demeden ilçemizin muhtelif noktalarında kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Herhangi bir olumsuzluk durumunda bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu hatırlatmak isterim. Olumsuz bir durumla karşılaştığınızda 777 00 30 numaralı telefonu arayarak ekiplerimizden yardım ve destek isteyebilirsiniz” dedi.

SOKAKTAKİ CANLARA MAMA TAKVİYESİ

Karla mücadele çalışmalarının yanı sıra Gebze Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokakta yaşayan hayvanların kar yağışından olumsuz etkilenmemeleri için besleme noktalarına düzenli olarak mama takviyesi yaparak, temizlik çalışmaları da gerçekleştiriyor.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün talimatıyla Kar Temizleme Ekipleri kent genelindeki ana arterlerin sürekli açık olması için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Ekipler yokuşlu cadde ve sokakları da buzlanma ihtimaline karşı solisyon kullanıyor.

Gebze’de ana arterlerin ve tali yolların devamlı açık olması için ekipler seri çalışmalar yapıyor.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri