Gebze Panorama Haber

Bal-Türk, üyesi olan gazetecileri unutmadı
172
13 Ocak 2022 - 10:25

Merkezi Kocaeli’de bulunan ve bölgemizde de iki şubesi  olan Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği (Bal-Türk) bölgemizde görev yapan dernek üyesi Kırcaali doğumlu  gazetecileri unutmayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir yemekte ağırladı.

Gebze’de gerçekleşen yemeğe Bal-Türk Genel Başkanı Günay Uzun, Bal-Türk Gebze Şubesi Başkanı Sezer Tahsinoğlu, Çayırova Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk ve Çayırova Şubesi Kurucu Önceki Dönem Başkanı Genel Merkez yöneticisi Ekrem Şen hazır bulundu.

Yemekte gazetecilere hitaben kısa bir konuşma yapan Bal-Türk Genel Başkanı Günay Uzun, basın mensuplarının gece gündüz demeden kamuoyuna meydana gelen gelişmeleri duyurmak için meşakatli çalışma sergilediklerine dikkat çekeren onların günlerini kutladı.

Yemek çok güzel bir ortam içinde geçerken, Bal-Türk  Yönetimi, Gebze Panorama Haber ( www.gebzepanorama.com) Sahibi Gazeteci-Yazar Yılmaz Işık’a, Demirören Haber Ajansı Bölgemiz Temsilcisi Gazeteci Mesut Işık’a günün anısına  çam sakızı çoban armağanı hediyelerini sundu.

Yemekte ağırlanan gazeteciler de davetten ötürü memmuniyetlerini dile getirerek Bal-Türk yönetimine teşekkür ettiler.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri