Gebze Panorama Haber

Başkan Bıyık, okulun ilk günü öğrencileri yalnız bırakmadı

Başkan Bıyık, okulun ilk günü öğrencileri yalnız bırakmadı
52
12 Eylül 2022 - 12:04

2022-2023 eğitim-öğretim yılında ilk ders zili çalarken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yeniden okullarına kavuşan öğrencileri okulun ilk günü yalnız bırakmadı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 2022–2023 Eğitim Öğretim Yılının ilk gününde Şehit Hasan Kaya İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin heyecanını paylaştı. Kızı Merve Bıyık’ı okuluna bırakan Başkan Muzaffer Bıyık, Şehit Hasan Kaya İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen törene katılarak öğrencilere ve öğretmenlere yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulundu.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Yaz tatilinin ardından okullarına dönen öğrencilere başarılar dileyen Başkan Muzaffer Bıyık, “Uzun bir yaz tatilinin ardından yeniden okulla buluşmanıza bizler de sevindik. Darıca Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Darıca önümüzdeki süreçte diğer tüm alanlarda olacağı gibi eğitim alanındaki yatırımlarla da adından söz ettiren bir ilçe olacak. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve velilerimizin her zaman yanındayız. Yeni eğitim öğretim dönemi hepimize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri