Gebze Panorama Haber

Başkan Büyükgöz, belediye personelleriyle bayramlaştı

Başkan Büyükgöz, belediye personelleriyle bayramlaştı
150
08 Temmuz 2022 - 13:22

Belediye çalışanı mesai arkadaşlarıyla bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz,  “Değerli kardeşlerimin ve kıymetli ailelerinin mübarek Kurban Bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederim. Kurban Bayramımız mübarek olsun” dedi.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, mesai arkadaşlarıyla bayramlaştı. Hafta sonu idrak edilecek Kurban Bayramı öncesinde, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, belediye personelleriyle bir araya geldi.

Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi salonunda düzenlenen personel bayramlaşmasına katılan mesai arkadaşlarının bayramlarını tebrik eden Başkan Büyükgöz, “Bayramlarımız bizim medeniyetimizde kültürümüzde kaynaştığımız hemhal olduğumuz dostlarımızı, akrabalarımızı ziyaret ettiğimiz bir müstesna günler. Her birinizin emeğine, yüreğine sağlık diyorum. Bu vesileyle büyük Gebze Belediyesi ailesinin mensubu siz değerli kardeşlerimin ve kıymetli ailelerinin mübarek Kurban Bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ederim. Kurban Bayramımız mübarek olsun” ifadelerini kullandı. Konuşmanın ardından Başkan Büyükgöz tarafından personellere hediye takdiminde bulunuldu. Program, bayramlaşma ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -