Gebze Panorama Haber

Başkan Büyükgöz, Üçüz Bebekleri Ziyaret Etti

Başkan Büyükgöz, Üçüz Bebekleri Ziyaret Etti
587
13 Kasım 2020 - 21:51

Üçüz bebek sahibi Şengül ve Nurettin Selamet çiftini evlerinde ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Rabbim, sağlıklı ve huzurlu bir ömür eylesin, bahtları açık olsun inşallah” ifadelerini kullandı.

Başkan Büyükgöz, üçüz bebekleri olan aileyi ziyaret etti. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, üçüz bebek sevinci yaşayan, Gaziler Mahallesi sakinlerinden Şengül ve Nurettin Selamet çiftini ziyaret etti. Selamet çiftini evlerinde ziyaret eden Başkan Büyükgöz; Esin, Eren ve Eser bebekle yakından ilgilendi. Selamet çiftini tebrik eden Başkan Büyükgöz, “Allah yavrularımızın bahtını açık eylesin.

RABBİM BAHTLARINI AÇIK EYLESİN

Vatanına, milletine, ailesine birer hayırlı evlat olarak yetişirler inşallah. Rabbim, sağlıklı ve huzurlu bir ömür eylesin, bahtları açık olsun inşallah” ifadelerini kullandı. Üçüzlerin durumları hakkında aileden bilgi alan ve çeşitli hediyeler takdim eden Başkan Büyükgöz’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Şengül ve Nurettin Selamet çifti, başkana Gebze’ye hizmetlerinde ve çalışmalarında başarılar diledi.  

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -