Gebze Panorama Haber

Başkan’dan örnek davranış: Sanayicinin kestirdiği kurbanı İhtiyaç sahibine ulaştırdı! 

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçe de kurban kesemeyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı çalışma ile sanayici ve hayırsever iş adamlarının katkıları ile alınan kurbanları kestirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdı.

Başkan’dan örnek davranış: Sanayicinin kestirdiği kurbanı İhtiyaç sahibine ulaştırdı! 
256
25 Temmuz 2021 - 16:41

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ilçe de kurban kesemeyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı çalışma ile sanayici ve hayırsever iş adamlarının katkıları ile alınan kurbanları kestirerek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdı. Belediye personeli tarafından bayram boyunca ihtiyaç sahiplerine dağıtılan kurban etleri ilçede kaynaşma ve dayanışma iklimini en üst seviyeye çekti.

Organizasyondan istifade eden Dilovalılar, Başkan Şayir’e ve katkısı olan herkese teşekkür ettiler.

PAYLAŞARAK YÜKSELEN DİLOVASI 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Başkan Şayir, “Paylaşarak Yükselen Dilovası için hayırsever işadamları ve ilçemizde bulunan sanayicilerimiz tarafından bağışlanan 5.600 kilo kurban etini bayram süresince ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bizim için bayram demek paylaşmak demektir. Kurban Bayramı nedeniyle yaptığımız bu çalışmaya destek veren tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -