Gebze Panorama Haber

Başkan’dan personeline balık ikramı
168
29 Ocak 2022 - 9:55

Tüm yurtta olduğu gibi Gebze’yi de etkisi altına alan yoğun kar yağışının olumsuz etkilerini bertaraf etmek için tam kadro sahada olan Gebze Belediyesi’nin başta fen, temizlik, park-bahçeler ve diğer saha müdürlüklerine bağlı personelleri gece-gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Gebze’nin tüm mahallelerinde cadde ve sokaklarda, ana arterlerde trafiğin aksamaması ve olumsuzlukların yaşanmaması için gayret sarf eden belediye personellerini, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz balık ziyafetinde ağırladı.

Belediye şantiyesinde saha personelleriyle bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, balık-ekmek ve akabinde tatlı ikramında bulundu.

Personellere kendi elleriyle hazırladığı balık-ekmekleri ikram eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “İşin özü aşkla çalışmak. Karla mücadele ekiplerimizin kahramanları mesai arkadaşlarımla birlikte balık ziyafetinde bir araya geldik. Üstün gayretlerinden ötürü hepsinden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. Belediye personelleri bu jestinden ötürü Başkan Büyükgöz’e teşekkürlerini iletti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri