Gebze Panorama Haber

Bayan Yavuz Dilovası’nda gönüllere taht kurdu

Bayan Yavuz, Dilovası’nda Ailelerimizle Ramazan Bereketini Paylaştı…

Bayan Yavuz Dilovası’nda gönüllere taht kurdu
163
06 Nisan 2022 - 10:47
2004 yılının Ramazan ayında gönül almak amacıyla çıktıkları ve 18 yıldır devam ettirdikleri bu yolda Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, vatandaşlarımızla gönül bahçesinde buluşmaya devam ediyor.
“Gönülden Gönüle” projesinin Ramazan ayı ziyaretleri kapsamında bugün Dilovası ilçemizde hanelere misafir olan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Mübarek Ramazan ayının bereketini ulaştırarak dua almaya devam etti.
Şehidimizin Emanetleri İle Hasbihal Edildi
İlk olarak Dilovası ilçemizde ikamet eden Şehidimiz İlimdar Atasoy’un ailesini ziyaret eden Bayan Yavuz, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ileterek şu ifadelere yer verdi: “Kutsal değerleri için fedakârlıklarda bulunan şehitlerimizin aileleri ile böylesine mübarek bir ayda   bir arada olmak, bizim için bir onurdur. Şehidimizin emanetleri olan sizlerin başımızın üstünde yeri var.” diyerek, Mübarek Ramazan ayının huzur ve sağlık içerisinde geçirilmesi temennisinde bulundu.
Bayan Yavuz’un ziyaretleri ile mutlu olan şehidimizin emanetleri: “Ramazan ayında evimize kadar gelerek ziyarette bulundunuz. Sayın Valimize ve siz değerli eşine çok teşekkür ediyoruz.” diyerek, her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini belirttiler.
14 Ailenin Derdine Derman Olundu

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşma ayı olması nedeniyle özellikle bu ayda sıkıntı ve darda kalan bir aile kalmaması için ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek kimsesizlerin kimi olmaya devam etti.

Dilovası ilçesinde 1 Şehit, 3 engelli, 5 öksüz-yetim ve 6 ihtiyaç sahibi aile olmak üzere toplam 15 aileyi evlerinde ziyaret ederek, Ramazan aylarını kutladı.  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımları ile geçimini sağlayan ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen, yerinde inceleyen Bayan Yavuz, gereken ne varsa yapılacağını belirtti.

Ziyaretleri esnasında karşılaştığı vatandaşlarla muhabbette bulunan, Ramazan aylarını kutlayan Bayan Yavuz, kendilerini sevinçle karşılayan çocuklarla da bir süre sohbet etti.
Çocukların bu sevgilerine karşılıksız kalmayan Bayan Yavuz, onlara çeşitli hediyeler vererek coşkularına ortak oldu.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -