Gebze Panorama Haber

Bıyık’tan Darıca’ya bir müjde daha: Abdi İpekçi’ye Aile Sağlığı ve Kültür Merkezi geliyor

Bıyık’tan Darıca’ya bir müjde daha: Abdi İpekçi’ye Aile Sağlığı ve Kültür Merkezi geliyor
56
21 Ekim 2022 - 12:31

ABDİ İPEKÇİ’YE AİLE SAĞLIĞI VE KÜLTÜR MERKEZİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Abdi İpekçi Mahallesi’nde ihtiyaç olan Aile Sağlığı ve Kültür Merkezi için Kocaeli Valiliği’nde protokol imzalanırken Darıcalılara müjde veren Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getireceğimiz için mutluyuz” dedi.

İlçenin ihtiyaçlarını ve sorunlarını çözmek için adımlar atan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Abdi İpekçi Mahallesi’nde büyük bir ihtiyaç olan aile sağlığı ve kültür merkezi için düğmeye bastı. Bölgenin ve mahallenin eksikliğini giderecek proje için Kocaeli Valiliği’nde protokol imzalandı. Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Kaymakamı Yüksel Kara ve Kocaeli İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan’ın katılımıyla imzalanan protokolün ardından çalışmaların da kısa sürede başlaması bekleniyor.

BIYIK: “BİR SÖZÜMÜZÜ DAHA YERİNE GETİRİYORUZ”

Darıca’nın bütün mahallelerinde ihtiyaçlara ve vatandaşların taleplerine göre projeler geliştirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, söz verdikleri bir projeyi daha yerine getirecekleri için mutlu olduğunu ifade ederek “Büyüyen ve gelişen ilçemizin sorunlarını ve eksiklerini gidermek adına canla başla çalışmalarımız devam ediyor. Abdi İpekçi mahallemizde vatandaşlarımızın da en çok talep ettiği konuların başında gelen ve önemli bir ihtiyaç olan aile sağlığı ve kültür merkezi için Kocaeli Valiliğimizde protokolü imzaladık. İnşallah en kısa sürede alt katı aile sağlığı merkezi ve 112 acil sağlık istasyonu ile birlikte üst katları da kültür merkezi, bilgi evi, toplantı ve konferans salonları ile güzel bir kompleksi daha Darıca’mıza kazandıracağız. Vatandaşlarımıza verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri