Gebze Panorama Haber

CHP’de Soyluçiçek Bilmecesi: Önce istifa etti, şimdi yine aday oluyor!

CHP’de Soyluçiçek Bilmecesi: Önce istifa etti, şimdi yine aday oluyor!
114
26 Ağustos 2022 - 13:52

Sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde görevinden affını isteyen ve istifa ettikten sonra partisinde yeni yönetim arayışına girilen CHP Çayırova Eski İlçe Başkanı Cihan Soyluçiçek, ilçe başkanlığı için yeniden aday olacağını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çayırova İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden CHP’li Cihan Soyluçiçek, Çayırova İlçe Başkanlığı için yeniden aday olduğunu açıkladı.

Soyluçiçek’in kendi çevresinden bu konuda yapılan açıklamada şöyle denildi: “Başkanlık yaptığı dönemlerde çok konuşulan işlere imza atan ve adından sıkça söz ettiren Başkan Soyluçiçek, yeniden ilçe başkanı olmaya hazırlanıyor. Çayırova için gelecek dönemde birçok plan ve proje tasarladığını belirten Soyluçiçek basına yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;” Bilindiği üzere Çayırova İlçe Başkanlığı görevimden kendi rızamla istifa etmiştim. Başkan olduğum dönemlerde Çayırova’yı kalkındıracak, Çayırovalıları refaha götürecek birçok projeye imza attım. Öyle ki her zaman örnek gösterilen ilçe başkanlarından biri oldum. İşte şimdi yeniden bu aziz göreve talibim. Yeniden Çayırovalılara hizmet etmek istiyorum. Beni destekleyen, her zaman yanımda duran herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyor yeniden ilçe başkanlığı görevimde görüşmeyi temenni ediyorum”.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri