Gebze Panorama Haber

Çiftçi: “Çayırova’yı devreye soktuğumuz yeni yatırımlarla cazibe merkezi haline getirdik!”
137
02 Aralık 2021 - 10:31

Çiftçi, yılın son meclisinde çalışmaları anlattı

2021 yılını atılım ve yatırım yılı ilan ettiklerini, söz verdikleri gibi kente değer katacak ve kimlik kazandıracak projeleri bir bir hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Çiftçi, 2021’de yapılan çalışmaları şöyle özetledi,”200 yataklı Çayırova Devlet Hastanemizin inşasına başladık. 25.000 metrekare alanda Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte yapacağımız Kent Meydanı projemizin startını verdik. Şekerpınar Bilgi Evi ve Aile Sağlığı Merkezimizin kaba inşaatı tamamladık. Engelliler Merkezinin inşaatına başladık. Akse ve Yenimahalle’de hayata geçireceğimiz kitap kahve projemize başladık. Anadolu Spor Lisesi ile Akse Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi ve Bilgi Evi’nin protokolünü imzaladık. Küçük Sanayi Sitesi Projemizin hazırlıklarını tamamladık.  Altyapı ve üst yapı hizmetlerine 30 milyon TL yatırım yaptık”

Çayırova için olmazsa olmaz eserleri hayata geçirdiklerini belirten Çiftçi,” Şehrimize yeni bir kimlik kazandıracak yatırımlarla ilçemizi cazibe merkezi haline getiriyoruz. Eser ve hizmet siyaseti anlayışı ile gönülleri fethedecek ve iz bırakacak hizmetler yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Meclis üyelerinin gündem dışı konuşmalarının ardından gündem maddelerine geçildi. Gündemdeki maddelerin karara bağlanması ile Aralık ayı meclis toplantısı sona erdi. 2022 yılının ilk meclis toplantısı 4 Ocak Salı günü saat 15.00’de gerçekleşecek.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri