Gebze Panorama Haber

Çiler: “Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bir kez daha saygıyla anıyoruz!”

Çiler: “Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bir kez daha saygıyla anıyoruz!”
232
09 Kasım 2020 - 12:15

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI  NAİL ÇİLER’İN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN 82. ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MESAJI ŞÖYLE:

“Cumhuriyetimizin kurucusu büyük lider Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü vefatının 82. Yıldönümünde özlem, minnet, rahmet ve saygıyla anıyoruz.

Türk Milletinden aldığı güç ve destekle, işgal altındaki vatanımızın kurtarılması ile yeni ve modern devletimizin kurulmasına öncü olan ATATÜRK, bağımsızlığımızın mimarı olarak tarihe geçmiştir.Yol göstericiliği, fikir ve uygulamalarıyla yüzyıla damga vuran Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, bugün de ileri görüşlülüğü ve tüm söylemleriyle ülkemizin geleceğini aydınlatmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin söz sahibi, etkin ve dinamik bir ülke olarak bugün uluslararası anlamda ulaştığı saygın konum, milletimizin temelleri sağlam tarihi geçmişinin en büyük kanıtıdır. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün, “Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir” sözlerinde belirttiği gibi, 10 Kasım  her ne kadar Atatürk’ü Anma Günü olsa da aynı zamanda O’nun bizlere ışık tutan düşüncelerini de hatırlatma günüdür. Bugün daha güçlü bir Türkiye için bölünmez bütünlüğümüzü korumak, O’nun ilke ve  ideallerine bağlı kalmak ATATÜRK’e duyduğumuz saygının en güzel göstergesidir.

İstiklal mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının yıldönümünde; milli ve manevi değerlerimize bağlı gelecek nesilleri yetiştirme gayretiyle tarihimize ve kültürümüze sahip çıkma sorumluluğumuzun daima devam edeceğine inanıyor, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü bir kez daha saygıyla anıyorum…  

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -