Gebze Panorama Haber

Çiler: “Cumhuriyetimizin 97. Yaşı Kutlu Olsun!”

Çiler: “Cumhuriyetimizin 97. Yaşı Kutlu Olsun!”
208
28 Ekim 2020 - 12:34

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI ŞÖYLE:

Türk Milletimizin Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğindeki kahramanlığı ve inancıyla kurulan Cumhuriyetimizin 97. Yıldönümünü heyecan ve coşku ile karşılıyoruz.

29 Ekim 1923 tarihi umudun, azmin, inancın, yeniden doğuşun tarihidir. 19 Mayıs 1919’da Samsun’da başlayan kurtuluş mücadelemiz, 23 Nisan 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kurulması sonrası, 29 Ekim 1923’te milletimizin yok olmakla karşı karşıya kaldığı umutsuzluk günlerinden, tüm imkansızlıklara rağmen var olma savaşını verdiği Milli Mücadele sonunda elde ettiği Cumhuriyeti’mizin ilanıyla bir mucize gerçekleşmiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının eşsiz kahramanlıkları ve mücadeleleri sonucu kurulan Cumhuriyetimiz sayesinde bugün geçmişimize gururla, geleceğimize ise güvenle bakıyoruz. Ülkemizin daha da gelişmesi ve büyümesi için üstün vatanseverlik duygularıyla hareket eden bir millet olarak, Cumhuriyetimizin değerlerini gelecek nesillere aktarmak ve bu yolda ilerlemeyi sağlamak için üzerimize düşen sorumlulukları gerçekleştirme gayreti içinde geleceğimizi şekillendirmeye katkı sunma gayretiyle çalışıyoruz.

Gebze Ticaret Odası olarak; daha çok üretmek, kazanmak, paylaşmak için iş dünyamızın ekonomiye katkılarını arttırmak ve istihdam sağlama alanında sorumluluklarımızı yerine getirmek üzere büyük bir gayret göstermeye devam edeceğiz.

Bu toprakları bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı sonsuz saygı, minnet ve rahmetle anar;  birlik ve beraberliğimizin sağlanmasının en büyük güvencesi olan Cumhuriyetimizin 97. Yaşını ve herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı gurur ve coşkuyla kutlarız…

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -