Gebze Panorama Haber

Çiler: “Kıymetli hazinelerimiz büyüklerimize, yolumuza tuttukları ışık için minnettarız!”

GEBZE TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI NAİL ÇİLER, 18-24 MART YAŞLILARA SAYGI HAFTASI DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI. ÇİLER’İN MESAJI ŞÖYLE:

 

 

    

Çiler: “Kıymetli hazinelerimiz büyüklerimize, yolumuza tuttukları ışık için minnettarız!”
387
18 Mart 2022 - 13:36

” 1982 yılında Yaşlıları Koruma Derneği tarafından; büyüklerimize saygının ve ilginin hatırlatılması, yaşlı hakları konusunda farkındalık yaratmak amacıyla ilan edilen 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nda; manevi ve kültürel değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi yarınlara taşıyan; bizleri bilgi birikimi ve hayat tecrübesi ile aydınlatan büyüklerimizin bu güzel haftasını sevgi ve saygıyla kutluyorum.

Büyüklere saygı göstermeyi, küçüklere sevgi anlayışıyla birleştiren toplumumuz, geleneklerimizle huzuru, birliği, sosyal yardımlaşma ve dayanışma olgusunu güçlü tutmayı başarmıştır.  Gebze Ticaret Odası olarak, büyüklerimizin en güzel şartlarda yaşayabilmesi için, Darıca/Bayramoğlu’nda modern bir “Yaşamevi (Huzurevi)” yapmayı planlıyor, bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizleri yetiştiren ve topluma kazandıran, bugünlerimizi borçlu olduğumuz ve yarınımıza rehber olan en kıymetli hazinelerimiz büyüklerimize, yolumuza tuttukları ışık için minnettarız.

Varlıklarından mutluluk duyduğumuz değerli büyüklerimize yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı; sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir ömür diler, kıymetli büyüklerimizin sorunlarına duyarlı olarak ve çözüm üreterek Gebze Ticaret Odası olarak yanlarında olduğumuzu belirtir, saygılarımı sunarım.”

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -