Gebze Panorama Haber

Çiler, “Sağlık, bereket ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum!”
150
31 Aralık 2021 - 11:36

Gebze Ticaret Odası olarak; ülkemizin gelişip kalkınmasına katkı sunmak amacıyla yoğun bir gayret ve çaba ile çalışıp, 2021 yılını geride bıraktık. Geçen zaman içerisinde yaptığımız çalışmalarla adımızdan söz ettirdik, projelerimiz gerek yerel gerekse ulusal basında ses getirdi. Sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde, bugün Odamızı ve şehrimizi gururla temsil ediyor, güçlü ve yenilikçi anlayışımızla, her biri birbirinden değerli üyelerimiz ile tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizle 365 Oda/Borsa arasında yankı uyandırabiliyorsak, bunu ortak akıl ve fikirlerimiz doğrultusunda “Biz Birlikte Güçlüyüz” ilkemize bağlı kalarak başardığımızı biliyoruz. Yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen ayakta duran dünyamız ve bizler; bundan sonrasını da el ele vererek atlatacak, iş birliği ve dayanışma ile üretmeye, büyümeye ve paylaşmaya devam edeceğiz. Gücümüze inanarak, karamsarlığa kapılmadan, yorulmadan ilerleyeceğimize gönülden inanıyor, Odamızı bugün olduğu gibi gelecekte de en iyi faydayı sağlayabilmek üzere destekleyenlere teşekkür ediyoruz.

Yeni bir yıla girmek üzere olduğumuz bu günlerde; örnek ve öncü projelerle, geleceğe emin adımlarla yürüyüp, birbirinden önemli işlere imza atacağımız yeni bir yıl olmasını en içten dileklerimle temenni ediyor, 2022 yılının ülkemiz bölgemiz için umutların, hayallerin ve projelerin gerçekleştiği, sağlık, bereket ve başarı dolu bir yıl olmasını diliyorum.

 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri