Gebze Panorama Haber

Çiler: “Tüm Basın Mensuplarımızın 16 Ocak Basın Onur Günü Kutlu Olsun!”
102
14 Ocak 2022 - 19:05

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Cumhuriyet ile ilgili fikirlerini 16 Ocak 1923’te İzmit Kasr-ında, basınımızı bir araya toplayarak düzenlediği ve ilk açıklamayı yaptığı tarih; “Basın Onur Günü” olarak kutlanmaktadır.

Toplumsal bilincin sağlanmasında büyük öneme sahip olan yerel ve ulusal basın kuruluşlarımız; ilkeli ve objektif yayıncılık anlayışla, dünyadaki gelişmelerin takibi, bölgemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimi için araştırma, belgeleme, yazma ve kamuoyuna sunma gayretiyle çalışmaktadırlar. Mesleğini başarıyla yürüten başta yerel basınımız olmak üzere tüm basın temsilcilerimiz; kamusal bir güç olarak tüm konulara titiz bir şekilde duyarlılık göstermekte, mesai kavramı gözetmeden çalışarak üstlendiği büyük sorumluluğu en güzel şekilde ortaya koymaktadır.

Yerel basınımız ile tüm basın mensuplarımızın 16 Ocak Basın Onur Günü’nü kutlar; faaliyetlerimize ve projelerimize destek veren, üretmek için duyduğumuz heyecanımıza ortak olan ve bizlerle birlikte yol alan tüm basın mensuplarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri