Gebze Panorama Haber

Covid testi pozitif çıkan Mustafa Hoca’dan örnek paylaşım!

Covid testi pozitif çıkan Mustafa Hoca’dan örnek paylaşım!
464
07 Aralık 2020 - 12:25

Bölgemizin sevilen isimlerinden Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş’in PCR testinin pozitif çıkması ile kendisini karantinaya alarak hekim meslektaşlarının önerdiği tedavisine başlandığı öğrenildi.

Covid testinin pozitif çıkması ile kendisini karantinaya alarak izole eden ve korona tedavisine başlanan Hastane Başhekimi Prof. Dr. Mustafa Güneş hem kendi durumu ile ilgili hem de koronavirüsü ilaç tedavileri hususunda kendi takipçilerine önemli uyarılarda bulundu ve korona testi pozitif çıkan hastaların mutlaka hekimlerine tavsiyelerine uyarak tedavi için verilen ilaçları tanıtarak bu ilaçların mutlaka kullanılması ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu. İşte Mustafa Hoca’nın bu husustaki uyarısı şöyle:

“LÜTFEN SİZE VERİLEN İLAÇLARI KULLANIN!

“Ben hekim olarak hekimlerimizin verdiği tedaviyi alıyorum. İlaçlarımı kullanıyorum. Kendim dahi müdahale etmiyorum. Lütfen sizde verilen ilaçları kullanın. Yaşıyorum ve görüyorum, Covid-19 gerçekten ciddi bir hastalık Tedavideki gecikmeler sizi geri dönüşümü olmayan bir felakete sürükleyebilirDaha fazla insana ve sağlık çalışanına hastalığı bulaştırmamak için lütfen önerilere uyunuz..”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -