Gebze Panorama Haber

Cuma Pazarı tedbir için ikiye bölündü, denetimler sıklaştırıldı

Cuma Pazarı tedbir için ikiye bölündü, denetimler sıklaştırıldı
376
11 Aralık 2020 - 20:57

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde, Gebze İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun aldığı kararlar gereği, bugün kurulan Gebze Mevlana mahallesindeki Cuma Pazarı fiziki olarak tedbirler için iki bölüme ayrıldı. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, pazarı gezerek tedbirleri yerinde denetlediler, görevlilerden bilgi aldılar, pazarcı esnafını ve vatandaşları selamladılar. Tedbirler için Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz şu bilgiyi verdi:

#Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mevlana Pazar yerini 2 ayrı gruba böldük. Birinci grup ilk cuma, ikinci grup ise bir sonraki cuma günü tezgahlarını kuracak. Bununla beraber bulaş riskini azaltmak için koridorları genişlettik ve girişlere HES kodu uygulaması getirdik.

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, pazarı gezerek tedbirleri yerinde denetlediler, görevlilerden bilgi aldılar, pazarcı esnafını ve vatandaşları selamladılar.
Pazardaki girişlere HES kodu uygulaması getirildi…
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -