Gebze Panorama Haber

Darıca Ardahanlılar Derneği Kaz Gecesi Düzenliyor

Darıca Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Geleneksel Kaz gecesine hazırlanıyor. 18 Mart Cuma günü gerçekleşecek geceye katılımın çok yoğun olması bekleniyor.

Darıca Ardahanlılar Derneği Kaz Gecesi Düzenliyor
251
04 Mart 2022 - 15:41

Darıca Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Geleneksel olarak düzenlenen Kaz gecesinde dernek üyelerini ve yöre halkını bir araya getirecek. Bölge protokolünün ve bölge insanın yoğun ilgi göstereceği Kaz Gecesi 18 Mart Cuma günü Darıca Beyaz İnci düğün Salonunda dernek üyelerini ve yöre halkını ağırlayacak. Sunuculuğunu Sevgi Aksel’in yaptığı Kaz gecesi programında bölgenin tanınmış ses sanatçısı Murat Güler ve Serhat Özer sahne alacak.

BAŞKAN IŞIK “GECMİŞİ YAD EDECEĞİZ”

Darıca Ardahanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Işık yaptığı açıklamada, “Geleneklerimizden biri olan Kaz gecesinde değerli hemşerilerimi bu programımızla buluşturarak hem geçmişi yad edeceğiz hemde Pandemi nedeniyle bir birinden uzak kalan hemşerilerimizin bu gecede özlem gidermelerine vesile olacağız. Bölgemizi temsil eden ses sanatçılarımızın seslendireceği türkülere birlikte eşlik edeceğimiz, birlikte halay çekeceğimiz Kaz gecemize hemşerilerimizi bekliyorum” dedi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -