Gebze Panorama Haber

Darıca Belediyesi’nin bileği bükülmüyor

Sporun her branşında yaptığı yatırımlar ve elde ettiği başarılarla fark yaratan Darıca Belediyesi, başarılarına her geçen gün yenilerini ekliyor. Eskişehir’de gerçekleşen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün 4 sporcusu Türkiye Şampiyonu olarak şampiyonaya damga vurdu.

Darıca Belediyesi’nin bileği bükülmüyor
175
27 Mart 2022 - 15:46

Spora ve sporcuya önem veren Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla spora yatırımlar artarken verilen desteklerin karşılığı da madalya olarak geri dönüyor. Sporun her branşında başarılarına yenilerini ekleyen Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nden bir müjdeli haber de bilek güreşi branşında geldi.

4 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Geçtiğimiz günlerde Eskişehir’de gerçekleşen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda adeta Darıca Belediyesi rüzgarı eserken 4 birincilik ve 1 de dördüncülük elde eden Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, şampiyonaya damga vurdu. Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü sporcularından Atilla Koçak Masterler 100 kg şampiyonu olurken, Oğuzhan Koçak 100 kg Sağ Kol Büyük Erkekler şampiyonu, Yakup Duran 100 kg Sol Kol Büyük Erkekler şampiyonu, Murad Varhan 75 kg Büyük Erkekler Sağ ve Sol Kol şampiyonu oldu. Enes Şahin de 60 kg Büyük Erkekler Sol Kol dördüncüsü olurken böylece Darıca Belediyesi, 4 şampiyonluk ve 1 de dördüncülük elde etti.

BAŞKAN BIYIK TEBRİK ETTİ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek “Darıca Belediyesi olarak sporun her branşını önemsiyoruz ve destek oluyoruz. Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’müzün 2 olan branşını yeni yatırımlarla 9’a çıkardık. Bilek güreşi de bu branşlardan biri. Bilek güreşi sporcularımızı ve antrenörlerimizi başarılarından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz artarak devam edecek” diye konuştu.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -