Gebze Panorama Haber

Darıca Gazetesi 18 yaşında

Darıca Gazetesi 18 yaşında
100
22 Eylül 2022 - 12:10

Kuruculuğunu Erol Polat’ın yaptığı Darıca Gazetesi 18 yaşına girdi.

Meslek hayatına 1996 yılında başlayan ve Gebze’de bir çok gazetenin çeşitli departmanlarında görev yapmasının yanı sıra bir çok ulusal gazete ve Tv’lerin de temsilciliğini üstlenen Darıca Gazetesi’nin kurucusu Genel Yayın Yönetmeni Erol Polat,18. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi

Henüz belde statüsündeyken Darıca’da basın sektörünün eksikliğini fark eden Erol Polat, 2004 yılında şehrin aynı adıyla bir gazete çıkardı.

2002 yılında gazetenin imtiyaz sahipliğini oğlu Emre Polat’a devredip, Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Erol Polat, Darıca Gazetesi’nin teknoloji çağına uyum sağlamak adına yaklaşık olarak 2 yıldan bu yana www.daricagazetesi.com.tr.

Darıca Gazetesi – Hızlı, doğru ve anında haber!Darıca`nın İlk ve Tek Günlük Gazetesiwww.daricagazetesi.com.tr.

 adresinden digital yayın yaptıklarını aktardı.

Yaklaşık olarak 12 yıldan bu yana Demirören Haber Ajansı’nın temsilciliğini de yapan Darıca Gazetesi kurucularından Erol Polat, tüm zorluklara rağmen 18 yıl boyunca ayakta kalabilmenin buruk sevincini yaşadıklarını söyleyerek, ‘’ Bir şehirde gazete var ise bu , o şehrin yaşayanları için şanstır. Darıcalılar, bunun farkında oldukları için bu güne kadar desteklerini esirgemediler ve daima yanımızda oldular, bu nedenle ayakta kalabilmemize vesile olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarım’’ dedi. 

GEBZEPANORAMA HABER ( www.gebzepanorama.com) olarak basın dünyasındaki refikimiz Darıca Gazetesi’nin 18. yılını tebrik ediyor, Kurucusu Erol Polat’ın şahsında nice başarılı yayın yılları diliyoruz.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri