Gebze Panorama Haber

Darıca Farabili genç doktor Covid-19 kurbanı!

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorlarından Kenan Alioğlu Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. Alioğlu’nun bütün ısrarlara rağmen Covid-19 aşısı olmadığı ileri sürüldü.

Darıca Farabili genç doktor Covid-19 kurbanı!
737
17 Eylül 2021 - 17:14

Darıca Farabi Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorlarından Kenan Alioğlu (43)  Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. Alioğlu’nun bütün ısrarlara karşın  Covid-19 aşısı olmadığı ileri sürüldü.

Alınan bilgiye göre, 2 hafta önce koronavirüs tanısıyla Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Durumu ağırlaşan Kenan Alioğlu, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Entübe edilen Alioğlu bugün yaşamını yitirdi.

Hastane yönetimi tarafından yapılan  açıklama şöyle:

” Başsağlığı Mesajı-

Bir süredir Covid-19 tanısıyla takip ve tedavi edilen hastanemiz FTR Uzmanı Dr.Kenan Alioğlu’nu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Değerli hekimimize Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır,  tüm sağlık camiamıza başsağlığı dileriz.

Hastane Yönetimi”

YARIN TÖREN DÜZENLENECEK

Alioğlu’nun hayatını kaybettiğini öğrenen meslektaşları büyük üzüntü yaşarken, ısrarcı olmalarına rağmen Alioğlu’nun aşı olmadığını belirtti. 10 yıldır Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan ve bekar olan Alioğlu için 18 Eylül cumartesi günü  öğle saatlerinde hastanenin önünde tören düzenlenecek.

Geçtiğimiz yılda  Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorlarından Mehmet Karakum Covid-19 nedeniyle yaşamını yitirmişti.  (Kaynak: Kocaeli Kent Gazetesi) 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -