Gebze Panorama Haber

DEVA Gebze İlçe Başkanı Memiş: “2 Temmuz Günü Gebze Mitingimize Tüm Halkımız Davetlidir!”

DEVA Gebze İlçe Başkanı Memiş: “2 Temmuz Günü Gebze Mitingimize Tüm Halkımız Davetlidir!”
328
18 Haziran 2022 - 14:58

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş, Partinin Genel Başkanı Ali Babacan’ın katılacağı Gebze Mitinginin 2 Temmuz 2022, Cumartesi günü Gebze’de gerçekleştirileceğini söyleyerek teşkilat olarak miting hazırlıklarını sürdürdüklerini açıkladı. Memiş, ” Tüm Halkımız Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan’ın katılacağı mitingimize davetlidir” dedi.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Türkiye genelindeki ikinci mitingini Gaziantep’in ardından Gebze’de gerçekleştirecek. Geçtiğimiz hafta Gaziantep’te gerçekleşen partinin mitinginin ardından hem Gebze İlçe Teşkilatı, hem de İl teşkilatı nezdindeki miting çalışmalarının hızla devam ettiği öğrenildi.

Konu ile ilgili gazetemize açıklama yapan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş, DEVA Genel Başkanı Ali Babacan‘ın konuşma yapacağı Gebze Mitinginin 2 Temmuz Cumartesi günü saat 18.00’de Gebze’de Yeni Adliye yanındaki, Mevlana Kapalı Pazar Yeri Meydanı’nda yapılacağını, bu husustaki hazırlıkları devam ettirdiklerini bildirdi.

DEVA LİDERİ BABACAN GEÇEN YIL HAZİRAN AYINDA GEBZE’DE İŞ DÜNYASI VE STK TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞMUŞTU

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Lideri Ali Babacan geçen yılın Haziran ayında pandemi döneminde Gebze’ye gelmiş ve bölgemizin İş dünyası ile STK Temsilcileri ile geniş katılımlı toplantılar gerçekleştirmişti.

DEVA’NIN KALBİ GEBZE’DE ATACAK

Gebze mitingi ile alakalı her türlü hazırlıkları hummalı bir şekilde devam ettirdiklerini belirten Başkan Memiş, ” Geçtiğimiz yıl Haziran ayında Genel Başkanımız Gebze’de İş dünyası ile buluşmuş ve bu buluşma büyük ilgi görmüştü. Şimdi de aynı canlı havayı Gebze mitingimizde de göreceğiz inşallah. DEVA’nın kalbi 2 Temmuz’da Gebze’de atacak ona inanıyoruz. Mitingimizin en iyi şekilde geçmesi için de tüm hazırlıklarımızı bu yönde sürdürüyoruz” diyerek tüm Gebze Halkının DEVA mitingine davetli olduklarını da sözlerine ekledi.

YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -