Gebze Panorama Haber

DEVA Gebze’den katılım teşekkürü!
174
09 Kasım 2021 - 12:28

DEVA Partisi Gebze İlçe Başkanlığı olarak göreve geldiğimiz ilk andan itibaren büyük bir coşkuyla çalışmalara koyulduk. Kısa sürede teşkilatlandık ve ilçe kongremizi yaptık. Akabinde Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ın katılımıyla Gebze’de büyük bir coşkuyla ilçe binamızın açılışını yaptık. Tabi göreve geldiğimiz ilk günden itibaren bir çok ziyaret ve faaliyetlerde bulunduk. Her geçen gün halkımızın DEVA Partisine olan teveccühü kat be kat arttı. Dün de (07.11.2021) İl Başkanımızın başkanlığında, il, diğer ilçeler ve Gebzeli; Başkan, yönetici, temsilci ve gönüllülerimiz ile birlikte DEVA Partisi Gebze İlçe Başkanlığı 1. Yıl dönümü programı ve ilçe danışma toplantısı düzenledik. Daha sonra Gebze kent meydanında standımızı açıp halkımızla birlikte muazzam bir kutlama yaptık.

DEVA Partisi tüm Türkiye’de  olduğu gibi Gebze’de de; milletin ve memleketin derdiyle dertlenen ve memlete DEVA olma bilincinde olan liyakatli ve donanımlı bir gönüllüler hareketidir. Halkımız müsterih olsun. Gebze’nin DEVA’sı hazır. Kocaeli’nin DEVA’sı hazır. Türkiye’nin DEVA’sı hazır.

Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha bugüne kadar bize desteklerini eksik etmeyen Genel Merkezimize, İl Başkanlığımıza, maddi ve manevi olarak katkıda bulunan, gecesini gündüzüne katarak emek veren İlçe Başkanımıza, il iletişimcimize, ilçe yönetimimize, mahalle temsilcilerimize, üyelerimize hasılı bütün ekibimize yürekten teşekkür ediyoruz.

Bu programlarda bizi yalnız bırakmayan Gebzeli hemşehrilerimize, basınımıza minnettarız…

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri