Gebze Panorama Haber

Deva Gebze bugün üç pazara çıkarma yaptı

Deva Gebze İlçe Yönetimi bugün bölgemizde kurulan üç semt pazarına esnaf ve vatandaşlarla buluşmak için çıkarma yaptı.

Deva Gebze bugün üç pazara çıkarma yaptı
486
14 Ağustos 2021 - 19:54

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı DEVA Partisi yöneticileri, bugünden itibaren Kocaeli’nde ve yurt çapında pazarlara çıkarak esnaf ve vatandaşların derdini dinleyemeye başladılar ekonomik krize yönelik çözüm önerilerini anlattılar.
Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Merkezi’nden 81 il ve 700’e yakın ilçe teşkilâtına gönderilen mesajla bugünden itibaren yurt çapında bütün semt pazarlarına il ve ilçe yöneticilerinin ve başkanlarının çıkarak, pazarcı esnafının ve vatandaşların dertlerini dinledi. Bu programlar çerçevesinde DEVA Gebze İlçe Başkanı Kemal Memiş ile beraberinde parti yönetimi bölgemizde (Gebze) bugün kurulan Gebze Yenikent, Beylikbağı ile Tatlıkuyu pazarlarını dolaşarak orada bulunan pazarcı esnafı ile pazara çıkan vatandaşların sorunlarını ilk ağızdan dinlediler, tespit edilen ihtiyaçlar için not aldılar ve partilerinin Genel Başkanı olan Ali Babacan’ın ve partinin ekonomi kurmaylarının ülkede yaşanan krize yönelik olarak sundukları çözüm önerisi hakkında bilgilendirme yaptılar. Konu ile ilgili olarak bugünkü pazar çıkarmaları hususunda bir değerlendirme yapan DEVA Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş, “Bugünkü pazar programlarımıza gerek pazar esnafımız, gerekse buralarda alışverişe çıkan vatandaşlarımız çok büyük ilgi gösterdi. Esnafımız ve vatandaşımız dertli. Esnafımızın ekmek kesesi ile vatandaşımızın mutfak tenceresi zor doluyor. Esnafımızla ve vatandaşlarımızla selamlaştık, dertleştik. Onlara DEVA ‘nın ülkenin derdine deva olacağını anlattık. Programlarımız belirlenen çerçevede devam edecektir”dedi. DEVA Gebze İlçe Tanıtım ve Halkla İlişkiler Başkanı Ahmet Yaman da programın aksaksız ve güzel geçtiğine işaret etti.

TOPLAM 12 İLÇEDE ETKİNLİK YAPILDI

Konuyla İlgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç da, “Bugünden itibaren 12 ilçemizde kurulan bütün semt pazarlarında il yöneticilerimiz, ilçe başkanlarımız, ilçe yöneticilerimiz ve mahalle temsilcilerimizle birlikte semt pazarlarında vatandaşımızın ve esnafımızın dertlerini dinleyeceğiz. Onlara DEVA olmak için, iktidara geldiğimizde uygulayacağımız programımız hakkında müjdelerimizi vereceğiz.
Bu önemli çalışmada yer alan bütün Türkiye çapındaki DEVA ailesini, il ve ilçe başkan ve yöneticilerimizi, mahalle temsilcilerimizi kutluyorum. Kimse ümitsizliğe kapılmasın. Dert varsa DEVA’sı da vardır” demişti.

Haber ve Fotoğraf: YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -