Gebze Panorama Haber

Doktor Höbek’ten GEBZESİAD’a tam destek

Doktor Höbek’ten GEBZESİAD’a tam destek
226
18 Haziran 2022 - 16:00

Özel Merkez Hastaneleri sahibi, iş ve siyaset insanı Dr. Hakan Höbek, GEBZESİAD Yönetimini makamında konuk etti. Höbek, Gebze’nin sesi olma yolunda adımlar atan Gebze adıyla kurulmuş GEBZESİAD’ın İlçemiz ve bölgemiz adına yapacağı her türlü olumlu çalışmanın yanında olduklarını söyledi.


GEBZESİAD Başkanı Muhammed Cihad Demirtaş, Başkan Yardımcıları Av. İsmail Korkmaz, Harun Eyüboğlu ve Raif Kesman ile Genel Sekreter Caner Pesen’i Merkez Prime Hastanesi’nde konuk eden Dr. Hakan Höbek, SİAD’ın çalışmaları hakkında bilgi alarak, bölgemiz adına yapılacak çalışmalara yönelik önerilerde bulundu.
GEBZE İL OLACAK POTANSİYELE ULAŞTI
Höbek, GEBZESİAD’ın İl konusunda ki çalışmalarını ve söylemlerini önemsediklerini belirterek, “Gebze İl olma potansiyeline ulaştı. Yüz ölçümü, nüfusu ve diğer unsurları ile Gebze Büyükşehir statüsünde İl olmayı hak ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Gebze’de ki ilk mitinginde Gebze’nin İl olmayacağını söylemişti ama o günün şartları ile bugünün şartları aynı değil, Gebze’yi doğru anlatabilirsek, Gebze temsil de de hak ettiğini alır, İl konusunda da sonuca ulaşır” dedi. Höbek, GEBZESİAD’ın bölgemize artı değer oluşturmak adına yaptığı çalışmalara da değinerek, bölgemiz adına yapılacak her türlü doğru çalışmanın yanında olduklarını belirtti. GEBZESİAD Başkanı Muhammed Cihad Demirtaş da Höbek’e önerileri ve ilgisinden dolayı teşekkür ederek, Gebze için çalışmaya ve üretmeye devam edeceklerini söyledi.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -