Gebze Panorama Haber

Dilşah ve Sinan artık çok mutlu!!

Dilşah ve Sinan artık çok mutlu!!
594
23 Ağustos 2022 - 15:49

Gebze’nin sevilen ve sayılan isimlerinden, Doktor İsmail Demir ile Eşi Müzehher Hanım, hafta sonu düzenlenen güzel bir düğünle sinema ve dizi oyuncusu olan biricik kızlarını evlendirdiler.

Gebzeli Müzehher-İsmail Demir Çifti’nin Güzel kızları, Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Dilşah Demir ile İstanbullu Ailelerden Muhterem Mızrak-Mahsut Arslan Çifti’nin yakışıklı oğulları, sinema ve dizi oyuncusu Sinan Arslan ile görkemli bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.

DOKTOR BABANIN EN ZOR VE DUYGULU ANI…

Gebze’nin sevilen ismi Doktor İsmail demir için en zor an, kızının baba evinden dışarıya doğru adım atması oldu. Baba İsmail Demir, kızını evden çıkartırken alkışlar yükseldi, davullar zurnalar çaldı…

İstanbul Beykoz, Polonez mahallesi Senfoni Garden’de pazar günü saat 19:30’da başlayan ve gerçekleşen düğüne Gebze’den ve İstanbul’dan aile çevresinden çok sayıda seçkin davetli katıldı ve genç çiftleri ve aileleri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

Gebze’nin sevilen ve sayılan doktorlarından Dr. İsmail Demir ile Eşi Müzehher Hanım’ın çocuklarının mürüvvetini görmelerinden dolayı oldukça mutlu, heyecanlı ve duygulu oldukları gözlendi.

GEBZE PANORAMA HABER (www.gebzepanorama.com) olarak genç çifti kutluyor, onlara bir ömür boyu mutluluklar dilerken, dünür olan her iki aileyi de tebrik ediyoruz. YILMAZ IŞIK

Gebzeli Müzehher -İsmail Demir Çiftini yakınları ve sevenleri bu mutlu ve heyecanlı günlerinde yalnız bırakmadılar.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri