Gebze Panorama Haber

Dr. Recep Erdem’i kaybettik

Dr. Recep Erdem’i kaybettik
3.375
27 Kasım 2020 - 11:40

Gebze’nin sevilen doktorlarından, uzun süre Gebze Devlet Hastanesi’nde Dahiliye Uzmanı olarak görev yapan Dr. Recep Erdem 59 yaşında kalp krizi sonucu vefat etti.

Dün akşam saatlerinde kalp krizi geçirerek gyaşta hayata gözlerini kapayan Dr. Recep Erdem’in ölüm haberini Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu şöyle duyurdu: “Gebze Devlet Hastanesinde uzun süre beraber çalıştığımız arkadaşımız Dr.Recep Erdem, dün akşam geçirmiş olduğu Kalp krizi sonucu Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Ailesi başta olmak üzere tüm sevenlerine ve dostlarına Başsağlığı diliyorum Allah Rahmet eylesin.”

Gebze’de Pulver Fabrikası’nın da işyeri doktorluğunu yapan Dr. Rrecep Erdem’in Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Gebze Güzeller Mahallesi Yeni Cami’de kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

HAYATINI HEM İNSANLARA, HEM SOKAK HAYVANLARINA ADAMIŞTI…

Sokakta yiyecek ve ilgi bekleyen dört ayaklı dostlarımız da yetim kaldılar…

Dr. Recep Erdem’i Gebzeliler hep HASTALARINA GÜLER YÜZLE YAKLAŞAN VE ONLARA ŞİFA DAĞITAN BİR DOKTOR OLARAK TANIDI.

Ancak doktor Erdem’in bir bilinmeyen başka bir özelliği daha vardı o da, sokak hayvanlarına karşı olan büyük hassasiyeti. Sokaklarda yaşayan dört ayaklı dostlarımıza yıllardır bakan, onlara kendi imkanları ile mama alıp onları besleyen ve hayatta kalmalarını sağlayan, hasta olanları da hem hayvan barınaklarına ve hayvan hastanelerine götüren bir insan profili olarak da sadece kendi çevresinde biliniyordu.

Dr. Recep Erdem’indün akşam sokakta soğukta kalan hayvanlara yiyecek verirken kalp krizi geçirdiği de öğrenildi. Hastaneye kaldırılan doktorumuz için ise ne yazık ki yapılacak bir şey yoktu artık.

Şimdi sokak hayvanları da yetim kaldı.

Merhum’a Allah’tan rahmet, geride bıraktığı kederli ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -