Gebze Panorama Haber

Emiroğulları Ailesi’nin Büyüğü Arslan Emiroğlu’na 73 yaş sürprizi

Aslen Giresun Görele Eşrafından olan, Türkiye genelinde de kalabalık aile nüfusuna sahip bulunan Emiroğulları sülalesinden Gebze Tatlıkuyu’da ikamet eden Emiroğlu Ailesi’nin Büyüğü Arslan Emiroğlu’na çocukları ve torunları bir yaş günü sürprizi yaptılar. 73 yaşına giren 5 çocuk, 10 torun sahibi Arslan Emiroğlu’na oğlu, (Frenci Ömer) ile diğer çocukları ve tüm torunları bir yaş günü pastası alarak onun ofisinde mütevazi bir yaş günü kutlaması gerçekleştirdiler.

Emiroğulları Ailesi’nin Büyüğü Arslan Emiroğlu’na 73 yaş sürprizi
291
18 Şubat 2022 - 18:26

Aslen Giresun Görele Eşrafından olan, Türkiye genelinde de kalabalık ve köklü aile nüfusuna sahip bulunan Emiroğulları sülalesinden Gebze Tatlıkuyu’da ikamet eden Emiroğlu Ailesi’nin Büyüğü Arslan Emiroğlu’na çocukları ve torunları bir yaş günü sürprizi yaptılar. 73 yaşına giren ve Eşi Ayşe Emiroğlu ile birlikte 5 çocuk, 10 torun sahibi olan Arslan Emiroğlu’na oğlu, (Frenci Ömer) ile diğer çocukları ve tüm torunları bir yaş günü pastası alarak onun ofisinde mütevazi bir yaş günü kutlaması gerçekleştirdiler.

Bu sene 73 yaşına basan Arslan Emiroğlu bu sürpriz yaş gününden ötürü oldukça duygusal anlar yaşarken, bundan ötürü çocuklarına ve torunlarına tek tek teşekkür etti. 

GEBZE PANORAMA HABER ( www.gebzepanorama.com) biz de Aile Büyüğü Arslan Emiroğlu Abimize ve tüm ailesine nice sağlıklı ve mutlu ömürler diliyoruz. YILMAZ IŞIK

Emiroğlu Ailesi’nin Büyüğü Arslan Emiroğlu, Büyük oğlu Ömer Emiroğlu (Frenci Ömer) ile yaş günü kutlamasında görülüyor.

Bu sene 73 yaşına basan Arslan Dede’yi bir torunu da böyle tebrik etti.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -