Gebze Panorama Haber

Gazeteci Yüksel Ercan kızını evlendirdi

Gazeteci Yüksel Ercan kızını evlendirdi
189
19 Eylül 2022 - 10:43

Gebze’de yayın yapan Kocaeli Bakış İnternet Gazetesi sahibi Yüksel Ercan, kızı Melike Ercan’ı görkemli bir düğün töreniyle evlendirdi. İstanbul Tuzla Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı Askeri Kampta gerçekleştirilen düğün törenine ilimizde çok sayıda siyaset ve iş dünyasından davetli katıldı.

Gebze’de yayın yapan Kocaeli  Bakış İnternet Gazetesi sahibi Yüksel Ercan ile Sabriye Ercan çiftinin kızları Melike, Ümmü Gülsüm ve Veysel Kaymakçı çiftinin oğulları Beytullah Berat Kaymakçı önceki gün İstanbul Tuzla Özel Eğitim Merkezi Komutanlığı Askeri Kampta gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlendi. Bölgemizin ve Türkiye’nin önemli siyasetçilerinin ve işadamlarının katıldıkları düğünde gelin hanım ile damat bey, ellerinde Al Bayrağımızla birlikte İzmir marşını söylediler ve büyük alkış aldılar. Müstakbel gelin Melike ve damat Beytullah Berat düğün alanına denizden özel bir yat geldi. Çiftin salona girişiyle birlikte büyük bir coşku yaşandı. Tüm konuklar hep birlikte İzmir Marşı ve 10’nun Yıl marşını ellerinde Türk Bayrakları sallayarak birlikte okudu.

Gebze Panorama Haber (www.gebzepanorama.com) olarak bizde genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dilerken her iki aileyi de tebrik ediyoruz. YILMAZ IŞIK

Kocaeli’nin önemli siyasetçilerinden MHP Önceki dönemler Kocaeli Milletvekili, şimdiki İYİ Parti Genel Merkez Yöneticisi Cumali Durmuş evlilik cüzdanını gelin hanıma verdi.
Gazeteci Yüksel Ercan’ın siyasetteki en yakın dostları kendisini bu heyecanlı ve mutlu gününde yalnız bırakmadılar.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri