Gebze Panorama Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Gebze Atlı Spor Kulübü’nün büyük hedefleri var

Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi, 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan yarışmayla ilgili olarak bilgiler verdi.

Gebze Atlı Spor Kulübü’nün büyük hedefleri var
159
14 Eylül 2021 - 11:34

Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek  yerel basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi, 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olan yarışmayla ilgili olarak bilgiler verdi.

Gebze Atlı Spor Kulübü Binicilik tesislerinde gerçekleşen basın toplantısına yönetim kurulu üyesi Mesut Işık’ta katılırken, Başkan Halit İpek 18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Kupası Engel Atlama Yarışmaları’yla ilgili bilgiler verdi.

18-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Kupası Engel Atlama Yarışmaları her iki günde 16.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek.

Sponsor olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Çayırova Belediyesi Darıca Belediyesi, Dilovası Belediyesi, Derince Belediyesi, Ekrem Yazıcı, GOSB, Merkez Prıme Hastanesi ve Gebze Ticaret Odası yer alıyor.

Gebze Atlı Spor Kulübü Başkanı Halit İpek, “Böylesine önemli bir yarışmaya destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

İpek, Gebze Atlı Spor Kulübü olarak ilerisi için Gebze’nin ismini duyuracak ve tanıtacak şekilde uluslararası projelere de imza atmayı hedeflediklerini belirterek: ” Hedefimiz var. Bu konuda kendi yağımızla ne kadar kavrulabiliriz, bölgemizdeki kurum ve kuruluşların bizlere katkıları ne olur onu ilerki süreçte göreceğiz ancak hasbelkader bu yapımızla bile sesimizi duyurmayı başardık ve başarıyoruz. Katkı beklemiyoruz diyemeyiz ancak katkı sunmak isteyene kapılarımız açık. Burası herkese açık. Özellikle öğrencilerimizi buraya bekliyoruz. At ve çevre sevgisi aşılamak lazım çocuklarımıza. Milli Eğitim yetkilileri bu konuda bizimle temasa geçebilirler” dedi.

Toplantının sonunda basın mensupları kulüb haralarında kalmakta olan yarış atlarını ziyaret ettiler, sahada sırasıyla ata binerek birer tur attılar. YILMAZ IŞIK

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P