Gebze Panorama Haber

Gebze Bölgesi Bulgaristan seçimleri için hazır!
453
13 Kasım 2021 - 11:46

Gebze Balkan Türkleri Derneğinde bu sabah kahvaltılı Bulgaristan seçimlerine ilişkin toplantı yapıldı. Toplantıda açıklamayı Gebze Balkan Türkleri Derneği Başkanı Hüseyin Aksu yaptı. GEBZE İnönü mahallesindeki dernek binasında yapılan toplantıya sandıkksrın kurulacağı Çayırova Şekerpınar ve Darıca bölgesinden de temsilciler katıldı.

Başkan Aksu Gebze de 2, Çayırova 1, Darıca da 1 olmak üzere 4 sandıkta kullanılacak oylama konusunda ve sandıklarda görev yapacak hazırlıkları açıkladı bu konuda yapılması gerekenleri aktardı.

Başkan Aksu Kocaeli Genelinde 8 ayrı sandıkta Bulgaristan seçimleri için oylama yapılacağını bu konudaki hazırlıkları tamamladıklarını bildirdi. Aksu :”Türkiye’ye de yaşayan Bulgaristan vatandaşı olarak vatandaşlık hakkımızı ve oyumuzu kullanalım. Bir bayram havasında sandığa gidelim” çağrısında bulunarak yarın için sandık görevlilerinin hazır olmalarını istedi. 14 Kasım PAZAR GÜNÜ (Yarın yapılacak olan Bulgaristan seçimleri için Kocaeli bölgesinde yaklaşık 9 bin 500 kişi oy kullanma hakkı olan çifte vatandaş potansiyeli bulunuyor.YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri