Gebze Panorama Haber

Gebze Muhtarlar Derneği’nden seri ziyaretler

Geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurul sonucu seçilerek göreve gelen Gebze Muhtarlar Derneği başta protokol olmak üzere ilçe genelinde başlattığı seri ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Yönetimi Kaymakam Mustafa Güler ile İlçe Jandarma Komutanı Kıd. Yzb. Emre Çelebi’nin ardından son olarak Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili ile geçtiğimiz günlerde sağlık sorunları yaşayan meslektaşları olan Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz’a ve Hacı Halil Mahallesi Muhtarı İrfan Malkoç’u ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Gebze Muhtarlar Derneği’nden seri ziyaretler
210
22 Eylül 2021 - 16:49

Geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurul sonucu seçilerek göreve gelen Gebze Muhtarlar Derneği başta protokol olmak üzere ilçe genelinde başlattığı seri ziyaretlerini sürdürüyor. Dernek Yönetimi  son olarak Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili ile geçtiğimiz günlerde Anadolu Hastanesi’nde kalbinden anjiyo olan Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz‘a ve geçtiğimiz günlerde  Sakarya Karasu’da düşerek kolunu kıran Hacı Halil Mahallesi Muhtarı İrfan Malkoç’u da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

GEBZE’NİN BAŞARILI  EMNİYET MÜDÜRÜNE MUHTARLAR ZİYARETİ

Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pelitli Muhtarı Zafer Ceyhanlı, beraberinde dernek yönetiminde yer alan Yenikent Mahallesi Muhtarı Esengül Aktaş, Osmanyılmaz Mahallesi Muhtarı Musa Uslu ve Ahatlı Muhtarı Tezcan Gürlek, protokol ziyaretleri çerçevesinde Gebze İlçe Emniyet Müdürü  Uğur Adil Bilgili‘yi makamında ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilediler. Ziyaret güzel bir hava içinde geçerken, Müdür Bilgili de Gebze  Muhtarlar Derneği yönetimine ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti iletti ve güzel dilekleri için teşekkür etti.

MUHTARLARDAN ANJİYO OLAN  MESLEKTAŞLARI MUHTAR YILMAZ’A ZİYARET

Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pelitli Muhtarı Zafer Ceyhanlı, beraberinde dernek yönetiminde yer alan Yenikent Mahallesi Muhtarı Esengül Aktaş, Osmanyılmaz Mahallesi Muhtarı Musa Uslu ve Ahatlı Muhtarı Tezcan Gürlek, geçtiğimiz günlerde Anadolu Hastanesi’nde kalbinden anjiyo olan Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz’a geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundular. Muhtar yılmaz da meslektaşları olan üç mahalle muhtarına  ziyaretlerinden ve geçmiş olsun dileklerinden ötürü teşekkür etti.

KAZA SONUCU KOLUNU KIRAN HACI HALİL MAHALLESİ MUHTARI MALKOÇ’A ZİYARET

Gebze Muhtarlar Derneği Başkanı ve Pelitli Muhtarı Zafer Ceyhanlı ve dernek yönetiminden Yenikent Mahallesi Muhtarı Esengül Aktaş, Osmanyılmaz Mahallesi Muhtarı Musa Uslu ve Ahatlı Muhtarı Tezcan Gürlek, geçtiğimiz günlerde  Sakarya Karasu’da düşerek kolunu kıran Hacı Halil Mahallesi Muhtarı İrfan Malkoç‘u da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Muhtar Malkoç da muhtar arkadaşlarını bu nazik ziyaretlerinden ötürü karşılarında görmesinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.   YILMAZ IŞIK 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -