Gebze Panorama Haber

Gebze Nüfus Müdürü Hasan Aydın oğlunu evlendirdi

Gebze Nüfus Müdürü Hasan Aydın oğlunu evlendirdi
627
03 Temmuz 2022 - 15:30

Gebze’nin sevilen Nüfus Müdürü Hasan Aydın, Diş hekimi oğlu Osman Fatih’i evlendirdi.

Tülay-İsmail Oran çiftinin güzel kızları Diş Hekimi Zeynep ile Ümmügül- Hasan Aydın çiftinin yakışıklı oğlu, Diş hekimi Osman Fatih Aydın çifti bugün saat: 13.00 ile 17.00 saatlerinde arasında E-5 Muallimköy kavşağı, Güney Yanyol Caddesinde yer alan Gebze Hotel Delta’da, Bölgemizin İş, Siyaset ve Bürokrasi Dünyasından seçkin davetli topluluğunun katıldığı görkemli bir kır düğünü ile bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Düğüne AK Parti Kocaeli önceki dönem milletvekili Eyüp Ayar, CHP Önceki dönem Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Önceki Dönem Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Belediyesi Önceki Dönem Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Gebze Kaymakamlığı Birim Müdürleri, Meclis Üyeleri, STK Başkan ve yöneticileri, muhtarlar ile her iki ailenin yakınları ve sevenleri katıldı.

Düğüne başta Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile çok sayıda kurum ve kuruluş çelenk ve kutlama telgrafı gönderdi.

ZEYNEP HANIM İLE OSMAN FATİH ARTIK ÇOK MUTLU

Takı öncesi mutlu çift objektiflere böyle poz verdi.

Katılan misafirlere yemek ikram edilirken genç çift ile davetliler müzik eşliğinde güzel vakit geçirdiler. Genç çift yaşamlarını Ankara’da sürdürecek.

Gebze Panorama Haber (www.gebzepanorama.com) olarak mutlu çifte bir ömür boyu mutluluklar diler, çocuklarını evlendiren her iki aileyi de tebrik ediyoruz.

YILMAZ IŞIK

Gebze Nüfus Müdürü Hasan Aydın misafirlerini kapıda karşıladı. Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu (solda) da kadim dostu Gebez Nüfus Müdürü Hasan Aydın’ı bu mutlu ve heyecanlı gününde yalnız bırakmadı.

Protokol düğünde bir araya geldi.
Gazete olarak İmtiyaz Sahibi ve Genel yayın Yönetmenimiz Yılmaz Işık da (sağda) düğünde yer aldı.

Gebze Belediyesi Önceki Dönem Meclis Üyelerinden , Gebzeli İş İnsanı Fikri Ceylan da yakın dostu Hasan Aydın’ı bu mutlu ve heyecanlı gününde yalnız bırakmadı.
Düğüne çok sayıda çelenk gönderildi.
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -