Gebze Panorama Haber

Gebze’de ders zili çaldı

Gebze’de ders zili çaldı
148
12 Eylül 2022 - 11:20

Gebze’de 2022-2023 eğitim-öğretim yılı Emlak Konut Alparslan İlkokulu’nda düzenlenen törenle başladı. Törene katılan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz öğrencilere derslerinde başarıları diledi.

Gebze’de 2022-2023 eğitim-öğretim yılı Emlak Konut Alparslan İlkokulu’nda düzenlenen törenle başladı. Törene Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, ilçe protokolü üyeleri ve öğrenci velileri katıldı.

Protokol ile birlikte sınıfları da ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz eğitime yeni başlayan ve okulla yeni tanışan öğrenciler başta olmak üzere tüm öğrencilere başarılar diledi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, “Gebze Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde eğitime ve eğitim kurumlarımıza desteğimizi arttırarak sürdürüyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimizin iyi bir eğitim alabilmesi ve geleceğe güvenli bakabilmesi için herkese sorumluluk düşüyor. İyi bir eğitim ailenin de desteğiyle bütünlenen bir eğitimdir.  Gebze Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz desteğe bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da arttırarak devam edeceğiz. Yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize, tüm eğitim camiası ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit de ilçede eğitim-öğretim yılının eksiksiz ve sorunsuz başlaması ve sürmesi için gerekli tüm tedbirlerin alındığını vurguladı. Kaymakam Özyiğit, yeni eğitim öğretim yılında öğrenci ve öğretmenlere başarılar temennisini de iletti. Tören, öğrencilerin hazırladığı halk oyunu gösterileri ve şiir dinletisiyle devam etti. 

Gebze’de okullarımızda ders zili çaldı ve bugün binlerce öğrencimiz törenle dersbaşı yaptı. Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı dolayısıyla Gebze’de bir tören düzenlendi. Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan Atatürk büstüne çelenk koyarak hazirun ile birlikte saygı duruşunda bulundu. Törene Gebze Belediye Başkan Vekili Güner Selamet, okul müdürleri ile öğrenciler katıldı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri - slot siteleri