Gebze Panorama Haber

GEBZE’DE SİYASİ KULİSLER HAREKETLENDİ: Yüksel Ercan’ın ardından, Sadık Güvenç de İYİ Parti’ye geçer mi? İkili burada buluşur mu?
560
25 Eylül 2021 - 22:51

Siyaset kulislerinde şu aralar Ak Partiden istifa eden Gebze Belediye Meclis üyesi Sadık Güvenç İle Yüksel Ercan’ın İYİ Parti’de bir araya gelip gelmeyeceği üzerine tartışma yaşanıyor.
AK Partiden istifa eden gazeteci Yüksel Ercan bir süre önce İYİ Parti’ye üye olmuştu.

Siyaset kulislerinde şu aralar Sadık Güvenç İle Yüksel Ercan’ın İYİ Parti’de bir araya gelip gelmeyeceği üzerine tartışma yaşanıyor.

Bilindiği gibi Gebze Belediyesi’nin AK Partili meclis üyesi Sadık Güvenç geçtiğimiz Temmuz ayında partisinden istifa etmişti. Güvenç’in İYİ Parti’ye katılacağı konuşuluyor.

Gazeteci Yazar Yüksel Ercan geçtiğimiz günlerde AK PARTİ den istifa edip eski ülküdaş dava arkadaşlarının da yer aldığı ve “benim cenahım burada” dediği İYİ Parti saflarına geçmiş ve yer almıştı.

Gazeteci ve aynı zamanda deneyimli siyasetçi olan Yüksel Ercan’da bilindiği gibi AK Parti’den istifa ettikten sonra İYİ Parti saflarında yer almıştı. Ercan’ın İYİ Parti içinde yer alması ise İYİ Partinin bölgede elini güçlendirdiği ifade ediliyor.

Şimdi merak edilen ise Yüksel Ercan ve Sadık Güvenç ile İYİ Partide buluşup buluşmayacağı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

casino siteleri