Gebze Panorama Haber

Gebzeli Genç İş İnsanı Özcan Gecal GTO 25. Komite Üyeliğine seçildi

Gebzeli Genç İş İnsanı Özcan Gecal GTO 25. Komite Üyeliğine seçildi
494
05 Ekim 2022 - 21:44

Kocaeli Kamuoyunun Yakından tanıdığı genç ve başarılı iş insanı Özcan Geçal önceki gün gerçekleşen Gebze Ticaret Odası Seçimlerinde 25. Meslek komitesine adını yazdırdı.

Kocaeli ‘de yazılı ve görsel basında görev yaptıktan sonra, uzun yıllar Ulusal medyada görev yapan Geçal, Gayrimenkul sektöründe kurmuş olduğu Kurumsal Office Company ile adından sıkça söz ettirmiş, başarılı çalışmalara imza atmıştı.

42 komitede 96 Meclis Üyesi ve 168 Meslek Komite Üyesinin seçildiği GTO Kongresinde, Gebze’nin Tanınan siması Geçal Komite heyetinde kendilerine yer buldu.

Genç işadamı Özcan Geçal, 25. Komite de GTO komite üyesi olarak seçilerek, 4 yıl boyunca görev yapma hakkı kazandı. Geçal’ın GTO bünyesinde önemli çalışmalara imza atması bekleniyor. Geçal seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, ” seçim süreci boyunca destek veren, güç veren tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, Tek başkan adayı olmasına rağmen %50 lik katılım iş dünyasının Odasına verdiği önemin bir göstergesidir. Yönetim Kurulu Başkanımız Nail Çiler’in yaptıkları ortada, biz bundan sonraki yapacak olduğu çalışmalarda yanında, yapmamız gereken bir çalışmada ise onun hep yanımızda olacağından şüphemiz yoktur. Odamız Türkiye’nin en önemli meslek kuruluşlarından biridir. Bu bayrağı yukarı taşımak bizim görevimizdir. ”  dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    casino siteleri - slot siteleri