Gebze Panorama Haber

Gebzeli Sağlık Teknisyenine Cumhurbaşkanı’ndan pandemi çalışması ödülü

Gebzeli Sağlık Teknisyenine Cumhurbaşkanı’ndan pandemi çalışması ödülü
146
15 Mart 2022 - 10:54

Pandemi döneminde büyük bir özveriyle yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı, Kocaeli’de “Yılın Sağlık Çalışanı” seçilen, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli Hürcan COŞKUN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen törende, ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın elinden aldı.

Gebze Çevre Sağlığı Çalışanı Çevre Sağlık Teknikeri Hürcan COŞKUN covid alanında Sağlık Bakanlığı tarafından yılın en başarılı personeli seçildi. Sağlık Bakanı Dr Fahrettin Koca imzası ile hazırlanan ödülü de Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile düzenlenen ödül töreninde bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takdim edildi. Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr İlhan Kadıoğlu ödül alan personelinin bu bilgisini paylaşarak şöyle tebrik etti : “Pandemi döneminde büyük bir özveriyle yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı, Kocaeli’de “Yılın Sağlık Çalışanı” seçilen, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü personelimiz HÜRCAN COŞKUN, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen törende, ödülünü Cumhurbaşkanımız Sn.RECEP TAYYİP ERDOĞAN’dan aldılar.
Kendisini tebrik ediyor, Başarılarının devamını diliyorum.”

Ödül alan Hürcan COŞKUN bu mutluluk ve gururunu yakın çalışma arkadaşları ile paylaşırken, mesai arkadaşları da kendisini tebrik ettiler.

YILMAZ IŞIK

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -