Gebze Panorama Haber

Gelecek Gebze’de Arge Birimi Genç Başkana Emanet

Gelecek Gebze’de Arge Birimi Genç Başkana Emanet
288
03 Kasım 2020 - 10:41

Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkanı Müslüm Osmanoğlu, ARGE Birimi başkanlığına İlçe Başkan Yardımcısı İrfan Osman Kızılkanat’ı görevlendirdi

Osmanoğlu, Arge gibi önemli bir birime gençlerin öncülük etmesinin önemini vurgulayarak ‘’Gençlerin önünü açmak için bu konuda güvendiğimiz Gelecek Partisi Gebze İlçe Başkan Yardımcısı İrfan Osman Kızılkanat’a görevi teslim ediyorum’’ dedi.

Kızılkanat, ‘’ARGE Birimi başkanlığına beni görevlendirdiği için İlçe Başkanımız Müslüm Osmanoğlu’na teşekkür ediyorum. Başta eğitim, bilim ve teknoloji olmak üzere çalışmalarımızı hazırlayıp bu çalışmalarda partimizin yararlanmasını sağlayacağız. Kurumsal kimlik kazandırmak için çalışmaları sürdüreceğiz. Parti içinde eğitim programlarının alt yapısını oluşturup, yaklaşan seçimler için gerekli çalışmaları daha etkin kılmak için mücadele edeceğiz ’’dedi.

İrfan Osman Kızılkanat Kimdir?

1994 Ağrı doğumlu olan İrfan Osman Kızılkanat eğitim hayatını tamamladıktan sonra 2019 da evlendi. Gebze’de bulunan İrfanoğlu Turizm’in yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda Efetur Gebze işletmelerinin sahibidir. 

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -