Gebze Panorama Haber

Genç endüstri mühendisleri Büşra ve Cüneyt hayatlarını birleştirdi

Genç endüstri mühendisleri Büşra ve Cüneyt hayatlarını birleştirdi
547
10 Eylül 2020 - 13:52

TOSB – TAYSAD Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren VLE ELEKTRONİK OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş.’de Endüstri Mühendisi olarak görev yapan İstanbul Kartal’ın güzel kızlarından Büşra Demirhan ile Gebze Yenikent’in yakışıklı gençlerinden Cüneyt Çetinkaya bir ömür boyu mutluluk için hayatlarını ailelerin, yakın dostlarının ve komşularının katıldıkları güzel bir düğün merasimi ile birleştirdiler.

İstanbul Kartal’da ikamet eden Leyla-Suat Demirhan Çiftinin Güzel kızları Büşra Demirhan ile Gebze Yenikent’te ikamet eden Süheyla-Sebahattin Çifti’nin yakışıklı oğulları Cüneyt Çetinkaya, Kocaeli Çayırova ilçesi Şekerpınar, Cumhuriyet mahallesinde bulunan ” Naim Süleymanoğlu” Kültür Merkezi’nde gerçekleşen muhteşem düğün organizasyonu ile hayatlarını birleştirdiler.

Covid-19 tedbirleri çerçevesinde gerçekleşen düğünde davetliler bu çerçevede katılım gösterirken, düğüne Damat tarafının görkemli Türk Bayrağı eşliğinde söylenen “İzmir Marşı” damga vurdu.

Covid-19 tedbirleri çerçevesinde gerçekleşen takı merasimi sonrası düğün son buldu.

www.gebzepanorama.com olarak her iki gence bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. YILMAZ IŞIK

Damat Beyin Babası Sebahattin Bey ile Annesi Süheyla Hanım, oğulları ve gelinleri ile birlikte nikah töreninde görülüyor.

Çetinkaya Ailesi’nden Damat Bey’in kardeşi Ceyhun Çetinkaya da abisi ile yengesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı ve mutluluklarını paylaştı.

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -