Gebze Panorama Haber

GTO Başkanı Çiler: “19 Eylül Gaziler Günü’nü gururla kutlarım!”

GEBZE TİCARET ODASIYÖNETİM KURULU BAŞKANI  NAİL ÇİLER 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI. ÇİLER’İN  ÇİLER’İN  MESAJI ŞÖYLE: 

           

GTO Başkanı Çiler: “19 Eylül Gaziler Günü’nü gururla kutlarım!”
250
17 Eylül 2021 - 15:13

“Gaziler Günü; 13 Eylül 1921 tarihinde Sakarya Meydan Muharebesi’nin kazanılmasının ardından Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kararı ile 19 Eylül 1921’de “Mareşallik” rütbesi ve “Gazilik” unvanının verildiği gündür.

Şehit ve gazilerimizin vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği, üzerinde yaşadığımız topraklarımızın vatan olması için kanlarıyla ve canlarıyla gösterdiği mücadeleler; cesaretin, kahramanlığın, vatanseverliğin en güzel örnekleridir. Büyük zorluklarla kazanılan zaferlerimizi nesilden nesile aktararak, bu toprakları şehit ve gazilerimiz gibi canımız pahasına koruyacağımıza, onların emanetine aynı ruh ve heyecanla sahip çıkma gayretimizin daima süreceğine inancımız sonsuzdur.

19 Eylül Gaziler Günü’nde; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere; vatan topraklarımızda can veren binlerce şehitlerimizi ve sağ kalarak gazilik ünvanına erişen tüm gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anar; hayatta olanlara sağlıklı ve huzurlu bir ömür diler, 19 Eylül Gaziler Günü’nü gururla kutlarım.”

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -