Gebze Panorama Haber

GTO Başkanı Çiler: “65 ilden daha fazla ihracat yapan Gebze, en fazla il olmayı hakeden yerdir!”

GTO Başkanı Çiler: “65 ilden daha fazla ihracat yapan Gebze, en fazla il olmayı hakeden yerdir!”
131
29 Haziran 2022 - 16:32

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Oda’nın Haziran Ayı olağan Meclis toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Gebze Ticaret Odası Haziran ayı Meclis toplantısı Oda’nın Meclis salonunda yapıldı. Saat 15:30’da başlayan Meclis toplantısına Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ile Meclis Üyeleri, konuk olarak Ukrayna Ticaret Bakan Yardımcısı Dimitry Los ve KOSGEB Başkanı KOSGEB Başkanı Hasan Basri Kurt katıldı.

ÇİLER: “GEBZE, 34 İLDEN VE 3 BÜYÜKŞEHİR’DEN BÜYÜK BİR YERDİR!”

Meclis açılış konuşmasını Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler yaptı. Çiler konuşmasında son günlerde tekrar ortaya çıkan ilçelerin ilçe yapılması hususuna değindi. İl konusunda, yıllardır bu hakkı bekleyen Gebze’nin mevcut durumuna sözü getiren Başkan Çiler: “

“Gebze 34 ilden, 3 Büyükşehir Belediyesi’nden daha büyük bir yer. Gebze’ye İl yapılma anlamında sahip çıkacağız. Denizi görüyoruz diye cezalandırıldı Gebze devamlı . EĞER biz 65 ilden fazla ihracat yapıyorsak Gebze neden İl olmasın? Sadece bizim bölgemizde 10 OSB var!. Bu kriter bile Gebez’nin dier ilçelerden en önce il yapılması yetiyor da artıyor bile.” dedi.

GEBZE, 10 ADET OSB’Yİ BARINDIRIYOR!

GTO Başkanı Nail Çiler, sadece sanayi bakımından Gebez’nin 10 adet Organize Sanayi Bölgesi’ne sahip olduğuna işaret etti.

Çiler’in konuşmasının ardından konuk Ukrayna Bakan Yardımcısı Dimitry Los bir selamlama konuşması yaptı.

KONUK BAKAN SELAMLAMA KONUŞMASI YAPTI

KOSGEB BAŞKANI HASAN BASRİ KURT RAKAMLARLA SUNUM YAPTI

KOSGEB BAŞKANI Hasan Basri Kurt da konuk konuşmacı olarak katıldığı Meclis toplantısında Küçük Ölçekli İşletmelerin son durumları hakkında sinevizyon gösterimi eşliğinde geniş bir surum gerçekleştirdi.

Meclis toplantısı konuklara plaket ve hediye sunumu ile son buldu. YILMAZ IŞIK

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin