Gebze Panorama Haber

GTO’da Bankkart Başak Uygulaması için imzalar atıldı

GTO’da Bankkart Başak Uygulaması için imzalar atıldı
316
18 Aralık 2020 - 11:25

Gebze Ticaret Odası ve Ziraat Bankası arasında, tüm üyelere ticari ürün alım-satımlarında, güvenli ticaret sistemi ve kolay finansman imkanı sağlayacak olan “Bankkart Başak” uygulaması için imzalar atıldı.

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Genel Sekreter Mustafa Y. Sekin, Ziraat Bankası Kocaeli Bölge Yöneticisi Oğuzhan Açıkgöz ve Gebze Şube Yöneticisi İbrahim Ekinci’nin katılımlarıyla gerçekleştirilen protokol ile, tedarik zincirinin işleyişini ve devamlılığını kolaylaştıracak, alıcı ve üreticinin güven içinde alışveriş yapmasının önünü açacak olan sistem; aynı zamanda 540 güne kadar vade, düşük maliyet avantajı, güvenli tahsilat ve temin imkanı sunuyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler; “Üyelerimizin ticari ve sınai hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları çatı kuruluşumuz TOBB öncülüğünde gerçekleştirme gayreti içerisindeyiz. “Bankkart Başak” uygulaması, Güvenli Ticaret Sistemi sağlanmasında önemli avantajlar sağlıyor. Tedarik zincirini güven altına alan sistemle, KOBİ’lerin kredi faizlerinin düşmesine de yardımcı olacak. Düşük faiz oranlarının da, yatırım ve üretime teşvik edeceğine inanıyorum. Ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde hem satıcı hem de alıcı sistemden yaralanabilecek. Üreticilerin tahsilat ile uğraşmak zorunda kalmadığı ve alıcının da istedikleri vade ve güvenli alışveriş ile alacaklarını temin edecekleri uygulamanın iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyorum…” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin